KONST / Litografier / Färglitografi 13431080
nr 1343 1080
Stig Claesson Slas
(1928-2008), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 66/300, daterad 1981, bladets mått: 48x63, oramat löst blad
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 24 augusti 2020
kl 19:08:20
17/8 20:34:11
700 kr
24/8 17:26:08
24 aug
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Stig Claesson Slas
Läs mer om Stig Claesson Slas